Android İçin Ücretsiz Tren İstasyonunda Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava

Sponsorlu Bağlantılar

Tren istasyonundaki trenleri boyayıp ve istasyon görevlisi tarafından kovalanan çocuk olmak ister misiniz? En iyi koşma oyunlarından birisi olan Subway Surfers isimli oyunda tren istasyonundaki trenleri sprey boya ile boyayıp köpeğiniz ile birlikte kaçıyorsunuz.


Trenleri boyayıp kaçın

Tren istasyonundaki trenleri boyayıp ve istasyon görevlisi tarafından kovalanan çocuk olmak ister misiniz? En iyi koşma oyunlarından birisi olan Subway Surfers isimli oyunda tren istasyonundaki trenleri sprey boya ile boyayıp köpeğiniz ile birlikte kaçıyorsunuz.

Görevliden kaçarken toplanması gereken altınlar ise oyunun puan kısmını oluşturuyor. Dokunmatik ekranda sağ ve sol yaparak yön değiştirebilen kahramanımız, yukarı ve aşağı komutlarıyla da önüne çıkan engelleri aşabiliyor.

Grafik ve ses olarak başarılı da bulunan oyun, hiç dinmeyen heyecanı ile özellikle de bu türü seven oyun severleri bekliyor.

Subway Surfers

Oyun özellikleri

★ serin mürettebat ile trenler Grind!
★ Renkli ve canlı HD grafik!
★ Hoverboard Sörf!
★Jetpack Boya desteklenmektedir
★ Yıldırım hızlı tokatlamak akrobasi!
★ Arkadaşlarınıza meydan okuma ve yardım!


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : tren oyunu indir, oyun indir bedava, tren oyunu indir gezginler, tren boyayıp kaçma oyunu, oyunlar indir ücretsiz, ücretsiz tren oyunu indir, tren cocuk oyunu indir, oyun yukle, Dovlant subway indir bedava, cocuk oyunlari indir

One thought on “Android İçin Ücretsiz Tren İstasyonunda Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava”

  1. amin diyor ki:

    amin123

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>