Android İçin Ücretsiz Thor Oyunu İndir – Thor: Lord of Storms İndir Download Yükle Bedava

Sinema ve çizgi film dünyasının en büyük fantastik kahramanlarından birisi olan Thor’u şimdi de Android telefonlarınızda oyun olarak oynayabileceksiniz. Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Thor: Lord of Storms isimli oyun kahramanımız Thor’un maceralarını konu diniyor.


Android İçin Thor Oyunu

Sinema ve çizgi film dünyasının en büyük fantastik kahramanlarından birisi olan Thor’u şimdi de Android telefonlarınızda oyun olarak oynayabileceksiniz. Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Thor: Lord of Storms isimli oyun kahramanımız Thor’un maceralarını konu diniyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 47 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.0.1 ve üzeri

Thor: Lord of Storms’ta herşey Ragnarok’tan yayılmaya başlayan kötülüğün 9 Dünya’ya yayılmasıyla başlıyor. Ragnarok’tan Karanlık büyülü geçitlerin açılmasının ardından birçok iblis ve şeytani varlık 9 Dünya’ya adım atmış, terörü ve yıkımı beraberinde getirmiştir. Ragnarok’un şeytani temsilcileri tarafından yayılan bu kıyameti engellemek için Şimşek Tanrısı Thor’u ve dostlarını birleştirmeli ve tüm gücümüzle savaşmalıyız.

Thor Lord of Storms

Thor: Lord of Storms Norveç mitolojisinden esinlenen hikayesini oldukça heyecanlı bir oynanış ile birleştirmekte. Aksiyon dolu bir yapıya sahip oyunda Thor’u veya sadık dostları olan Freya ve Brunhilde gibi kahramanları yönetebiliyoruz. Kendine has yeteneklere sahip bu kahramanlar bize farklı bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda ilerledikçe kahramanlarımızı ve yeteneklerini güçlendirebiliyor, yeni yetenekleri keşfedebiliyoruz.

Thor: Lord of Storms Video

Thor: Lord of Storms’da zebaniler, devler, iblisler gibi mitolojik canavarların yanında Loki, Surt ve Fenrir gibi Ragnarok tanrıları ile de yüzleşebiliyoruz. Kolay bir şekilde oynanabilen oyun görsel olarak da tatmin edici seviyede.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Thor Oyunu İndir – Thor: Lord of Storms İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir