Android İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive (formerly SkyDrive) İndir Download Yükle Bedava

Android telefonlarınızda ve tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin. OneDrive (formerly SkyDrive) isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin Android cihazlar için yenilenmiş versiyonudur.


Android Telefon ve Tabletlere Bulut Depolama Servisi

Android telefonlarınızda ve tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin.  OneDrive (formerly SkyDrive) isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin Android cihazlar için yenilenmiş versiyonudur. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir

Android telefon ve tabletlerinizde sizin için önemli olan bütün dosya ve dökümanları tek yerden OneDrive ile yönetebilirsiniz. OneDrive servisi sayesinde bütün fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza, dökümanlarınıza ve diğer tüm dosyalarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Android akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizi kullanarak OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalara OneDrive uygulamasının kurulu olduğu diğer tüm cihazlar üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız, MAC’iniz, Windows Phone akıllı telefon veya tabletiniz, iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod Touch’ınız üzerinden OneDrive’a ulaşmak çok kolay.

OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınızı veya kendi belirleyeceklerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında Android akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız, OneDrive ile buna da çözüm getirebilirsiniz. Fotoğraf, video ve dökümanlarınızı OneDrive üzerine yükleyerek kendinize ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.

OneDrive Özellikleri

  • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
  • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
  • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
  • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive (formerly SkyDrive) İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir