Android İçin Ücretsiz Arama Kaydetme Uygulaması İndir – Call Recorder İndir Download Yükle Bedava – Aramaları Otomatik Kaydetme

Android telefonunuzda aramaları kaydetmek istiyorsanız Call Recorder uygulamasını kullanmalısınız. Android telefonunuzda tüm konuşmalarınızı kaydeden bu uygulama aynı zamanda bu konuşmaları yönetmenize de izin veriyor.


Android İçin Call Recorder Uygulaması

Android telefonunuzda aramaları kaydetmek istiyorsanız Call Recorder uygulamasını kullanmalısınız. Android telefonunuzda tüm konuşmalarınızı kaydeden bu uygulama aynı zamanda bu konuşmaları yönetmenize de izin veriyor. Otomatik olarak bütün görüşmeleri kaydeden uygulama MP3 dosyası olarak da SD karta kaydetmenizi sağlıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.2 ve üzeri

Call Recorder uygulaması ile çok kolay bir şekilde tüm aramaları kaydedebilir ve kolayca tüm arama kayıtları yönetebilirsiniz.

Call Recorder Uygulama Özellikleri

  • Arama sırasında otomatik olarak aramaları kaydedin.
  • Kayıtları düzenleyin
  • Tarih, zaman listesi gibi grup seçeneklerini görebilirsiniz.
  • Kayıtları oynatabilir veya SD karta mp3 dosyaları şeklinde kaydedebilirsiniz.
  • Ücretsizdir.

Call Recorder

Not: Bu uygulama Android 4.0.3 üzerinde aramaları kaydetmeyebilir.  Bu yüzden telefonunuzu Android 4.1 veya daha yüksek bir sürüme güncelleyin.  Bu uygulama LINE ve Wechat gibi uygulamalarla çakışabilir ve sorun çıkarabilir. Bu tarz bir problemle karşılaşırsanız diğer uygulamaları kapatarak Android Call Recorder’ı kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Arama Kaydetme Uygulaması İndir – Call Recorder İndir Download Yükle Bedava – Aramaları Otomatik Kaydetme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir