Android İçin Türkçe Fotoğraf Filtre ve Efekt Uygulaması İndir – Instagram İndir Download Yükle Bedava

Android telefon ve tabletlerinizden ücretsiz bir şekilde fotoğraf filtreleme ve paylaşma uygulaması olan Instagram uygulaması milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Harika efektlerle yepyeni fotoğraflar oluşturabilir, bu fotoğrafları Instagram’da paylaşabilir ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.


Android İçin Instagram Uygulaması

Android telefon ve tabletlerinizden ücretsiz bir şekilde fotoğraf filtreleme ve paylaşma uygulaması olan Instagram uygulaması milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Harika efektlerle yepyeni fotoğraflar oluşturabilir, bu fotoğrafları Instagram’da paylaşabilir ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda da fotoğrafları paylaşabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 17 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.2 ve üzeri

Birbirinden güzel filtrelerle harika sanatsal fotoğraf oluşturabiliyorsunuz ve videoları özelleştirebiliyorsunuz. Hem video hemde fotoğraflarınızı efektlerle düzenleyip anında arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Instagram ile paylaşılan bütün fotoğraf ve videoları da takip edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Instagram uygulamasını indirmek ve üye olmak.

Instagram android

Instagram Uygulamasının Özellikleri

  • % 100 ücretsiz özel tasarlanmış filtreler: XPro-II, Ayrıntılar, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro,  Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğerleri.
  • Nefes kesen sinema sabitleme video kaydı
  • Alan ekstra derinlik için bulanıklık etkileri.
  • Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare ile anında paylaşma
  • Sınırsız yüklemeler
  • iPhone 4 ön ve arka kamera desteği
  • Ve çok daha fazlası …


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Türkçe Fotoğraf Filtre ve Efekt Uygulaması İndir – Instagram İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir