Android İçin Takdir Teşekkür Belgesi Hesaplama Uygulaması – Karne Ortalaması Hesapla İndir Download Yükle Bedava

Android işletim sistemli tablet ve telefon kullanan öğrenciler için geliştirilen Karne Ortalaması Hesapla uygulaması ile karne notunuzu hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama ile birlikte takdir mi yoksa teşekkür mü alıp almayacağınızı görebilirsiniz.


Android İçin Karne Ortalaması Hesapla

Android işletim sistemli tablet ve telefon kullanan öğrenciler için geliştirilen Karne Ortalaması Hesapla uygulaması ile karne notunuzu hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama ile birlikte takdir mi yoksa teşekkür mü alıp almayacağınızı görebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 214 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.1 ve üzeri

Karne Ortalaması Hesapla isimli uygulama sayesinde aynı zamanda karne ortalaması ve toplam ders saatinizi de hesaplayabilir, belge alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz.

Sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulamada ders seçimlerinizi yaparak derslerden aldığınız puanı giriş yapmalısınız. Tüm dersleriniz için girişi tamamladığınızda uygulama otomatik olarak detoplam ders saatinizi ve sene sonu ortalamanızı gösterecektir.

Karne Ortalaması Hesapla

Ayrıca uygulama ile takdir veya teşekkür belgesi alıp almayacağınıda öğrenebiliyorsunuz.

Öğrencilerin kullanabileceği oldukça yararlı bir Android uygulaması olan Karne Ortalaması Hesapla’yı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Takdir Teşekkür Belgesi Hesaplama Uygulaması – Karne Ortalaması Hesapla İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir