Android İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile Android cihazlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.


Android Cihazlara Twitter Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile Android cihazlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir

Twitter uygulaması ile dünya ile bağlantı kurmak, kendinizi en iyi şekilde ifade etmek ve bütün dünyada neler olduğunu keşfetmek mümkündür. Mesajlar, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası bu uygulama ile her an her yerde yanınızda.

Twitter uygulaması

Twitter Uygulaması Özellikleri

  • Filtresiz erişim ve eşsiz perde arkası perspektifleri için kişilerle ve ilgi alanlarınla bağlantı kur.
  • Fotoğraflarla, videolarla ve yorumlarla kendini ifade et.
  • Neler olduğunu keşfet. Gerçek zamanlı hikayelerin, resimlerin, videoların, sohbetlerin, ilham ve fikirlerin tümünü zaman akışından edin.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir