Android İçin Hızlı Web Tarayıcısı İndir – Opera Mini browser for Android İndir Downlaod Yükle Bedava

Android işletim sistemli cihazlarınız için alternatif ve hızlı bir web tarayıcısı arıyorsanız işte size Opera Mini. Hem basit bir kullanıma sahip hemde çok hızlı bir internet deneyimi sunuyor. Opera internet tarayıcısının Android versiyonu olan Opera Mini, veri transferi bakımından da %90 daha az kullandığı için internet kotanızı da bitirmiyor.


Opera Mini İle Android’de Hızlı İnternet

Android işletim sistemli cihazlarınız için alternatif ve hızlı bir web tarayıcısı arıyorsanız işte size Opera Mini. Hem basit bir kullanıma sahip hemde çok hızlı bir internet deneyimi sunuyor. Opera internet tarayıcısının Android versiyonu olan Opera Mini, veri transferi bakımından da  %90 daha az kullandığı için internet kotanızı da bitirmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Fiyat : Ücretsiz
Dil : Türkçe
Boyut : 926 KB
Gerekli Sürüm : Android 1.5 ve üzeri

Opera Mini Özellikleri

Hızlı ve kullanımı kolay

Android için en hızlı tarayıcımız, çevrimiçi olarak yapmak istedikleriniz için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı basit ve sezgiseldir.Discoverİlham kaynağınızı bulunHaberler, eğlence ve size özel popüler içerik ile ilgili öneriler almak üzere Android için Opera’daki Keşif özelliğine göz atın.

Düzenli olun
Opera’nın Hızlı Erişim özelliği; sık kullandıklarınızı, yer imlerinizi ve kaydettiğiniz sayfaları bir resim galerisi olarak gösterir. Klasörler ekleyin veya tek bir dokunuşla Hızlı Erişiminizi yeniden düzenleyin.

Zamandan ve paradan tasarruf edin

Yavaş bir bağlantınız mı var? Yalnızca Android cihazınızın veri kullanımını mı denetlemeniz gerekiyor? Verileri kaydetmek ve daha hızlı bir şekilde gezinmek için Opera’da Turbo moduna geçiş yapın.

Opera Mini browser for Android

Güvende kalın
Opera’nın güvenlik ve veri gizliliği konusundaki güvenilir geçmişi ile güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz.

İndirme işlemlerinizi yönetin

Filmleri, müziği ve diğer indirme işlemlerini size uygun olduğu zaman başlatın, durdurun, devam ettirin, kaydedin ve yeniden adlandırın.

Opera Mini VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Hızlı Web Tarayıcısı İndir – Opera Mini browser for Android İndir Downlaod Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir