Android İçin GTA 5 Kontrol Etme Uygulaması – Grand Theft Auto: iFruit İndir Download Yükle Bedava

Rockstar tarafından Android işletim sistemli telefon ve tabletler için geliştirilen Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile GTA 5 oyunu parmaklarınızın ucuna geliyor. Android için Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile ücretsiz bir şekilde GTA 5 haberlerine ulaşabiliyor ve GTA 5 oyununda bulunan içeriği kontrol edebiliyorsunuz.


Android İçin Grand Theft Auto: iFruit

Rockstar tarafından Android işletim sistemli telefon ve tabletler için geliştirilen Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile GTA 5 oyunu parmaklarınızın ucuna geliyor. Android için Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile ücretsiz bir şekilde GTA 5 haberlerine ulaşabiliyor ve GTA 5 oyununda bulunan içeriği kontrol edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 241 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Android 4.0 ve üzeri

iFruit aracılığıyla oyunda yer alan araç modifiye atölyeleri Los Santos Customs’a göz atabiliyor, aracımıza yapabileceğimiz modifiyeleri ve motor güçlendirmelerini deneyebiliyoruz. Aracımızın boyası, gövdesi, camları, lastikleri ve jantları, kornası ve daha birçok özelliğine buradan erişebilmekte hatta uyguladığımız değişiklikleri kaydederek oyundaki ilk Los Santos Customs ziyaretimizde aracımıza uygulayabilmekteyiz. Kendimize özel plakar yaratmak ve bu plakaları rezerve ederek GTA 5 VE GTA Online’da kullanabilmek de mümkün.

iFruit GTA 5 oyununda yer alan içerikleri yönetmenize imkan tanıyor ve en yeni GTA 5 haberlerini parmaklarınızın ucuna getirerek kolayca bu haberlere erişebilmenizi sağlıyor. Grand Theft Auto: iFruit oyun için size yardımcı olacak ve avantaj sağlayacak bonusları kazanmanıza da aracı olmakta.

Grand Theft Auto iFruit

Grand Theft Auto: iFruit Özellikleri

Rockstar Games Social Club hesabınızla giriş yaptıktan sonra Grand Theft Auto: iFruit ile yapabilecekleriniz şunlardır:

  • Los Santos Customs:

Oyun içerisinde arabalarımızı modifiye etmemize yardımcı olan Los Santos Customs’ta yer alan içeriğe bu uygulama ile erişebiliyoruz. Uygulama aracılığıyla evde, işte hatta tuvalette bile hayalimizdeki arabayı yaratabilir, kendi tercihlerimize göre yapılandırdığımız plakaları yaratarak rezerve edebiliriz. Bu uygulama ile yarattığımız modifiyeler ve plakaları oyun içerisinde Los Santos Customs’u ilk ziyaret ettiğimizde arabamıza uygulayabiliyoruz. Los Santos Customs ile arabamızın camları, gövdesi, boyası, motoru, frenleri, farları, kornası ve daha birçok özelliğini modifiye edebiliyoruz

  • Chop the Dog:

Oyunda Franklin’in evcil köpeği olan Chop’u bu uygulama ile ziyaret edebiliyoruz. Grand Theft Auto: iFruit aracılığıyla Chop’u besleyebilir, yürüyüşe çıkartabilir, su verebilir ve Chop ile oynayabiliriz. Bunun yanında Chop’a özel hareketler öğretebiliyoruz. Chop ile Grand Theft Auto: iFruit aracılığıyla ilgilenmenin oyun içerisinde sunduğu bonuslar da bulunmaktadır. Bunlar:

  • Franklin’e daha çok yardımcı olma ve komutlarına cevap verme
  • Oturma, yalvarma ve pati verme gibi numaralar yapma
  • Yürüyüşe çıkarıldığında yakındaki gizli eşyaları koklayarak ortaya çıkarma
  • Kazanılan krediler sayesinde yeni tasmalara sahip olabilme

Grand Theft Auto: iFruit size evinizde GTA 5 oynayamadığınız zamanlarda oyun ile daha iyi bütünleşme fırsatı veriyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin GTA 5 Kontrol Etme Uygulaması – Grand Theft Auto: iFruit İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir