Android İçin Google Kitaplar Uygulaması – Google Play Books İndir Download Yükle Bedava

Google Play mağazada yer alan Google Play Kitaplar artık Türkiye’de de kullanılabiliyor. Google Play Mazasına girerek Kitaplar kategorisinde kitap satın almak ve indirmek artık mümkün. Ancak indirdiğiniz ve satın aldığınız bu kitapları Android telefonunuzda okuyabilmeniz için Google Play Books uygulamasına ihtiyacınız var.


Google Play Books İle Kitapları Okuyun

Google Play mağazada yer alan Google Play Kitaplar artık Türkiye’de de kullanılabiliyor. Google Play Mağazasına girerek Kitaplar kategorisinde kitap satın almak ve indirmek artık mümkün. Ancak indirdiğiniz ve satın aldığınız bu kitapları Android telefonunuzda okuyabilmeniz için Google Play Books uygulamasına ihtiyacınız var.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: (Mobil) Android

Gogle Pla Kitaplaar

Google’ın yurt dışında uzun süredir kullanılan kitap okuma servisi Google Play Kitaplar, Türkiye’deki kitap severlerin erişimine açıldı. Bilgisayar ve internetten, edebiyat ve romana, iş dünyasından çizgi romana toplam 9 türde yazılmış milyonlarca kitabın satışa sunulduğu Google Play Kitaplar mağazasından satın aldığınız kitapları bu uygulamayı kullanarak okuyabilirsiniz.

Google Play Kitaplar mağazasındaki kitapları ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz de webden okuyabilir, mobil cihazınızda yarım bıraktığınız kitabı bilgisayarınızdan okumaya devam edebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Google Kitaplar Uygulaması – Google Play Books İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir