Android İçin Dönem Sonu Ortalam Hesaplama Uygulaması İndir – E-Okul Ortalama Hesaplama İndir Download Yükle Bedava

Android işletim sistemi kullanan öğrenciler için geliştirilen E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması ile dönem sonu not ortalamanızı kolaylıkla hesaplayabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan E-Okul Ortalama Hesaplama uygulamasını ücretsiz indirebilir ve ilkokul, ortaokul ve lise not ortalamanızı hesaplayabilirsiniz.


İlkokul, Ortaokul ve Lise Ortalama Hesaplama Uygulaması

Android işletim sistemi kullanan öğrenciler için geliştirilen E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması ile dönem sonu not ortalamanızı kolaylıkla hesaplayabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan E-Okul Ortalama Hesaplama uygulamasını ücretsiz indirebilir ve ilkokul, ortaokul ve lise not ortalamanızı hesaplayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 65 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.3 ve üzeri

Öğrenci girişi yapılıp “Not Bilgileri” sayfasına gidildikten sonra Ortalama Hesapla tuşuna basmak yeterli olacaktır. Program listedeki dersleri otomatik olarak kayıt edecektir. Bundan sonra yapılması gereken tek şey bir kereliğe mahsus dönemdeki ders sayılarını girip “Kaydet” tuşuna basmaktır. Program sonraki seferlerde sizden ders sayısı istenmez. Zaten ders notları e-okul sayfasından alındığı için not girmenize gerek yoktur, otomatik olarak notlarınız güncellenir.

E Okul Ortalama Hesaplama

Uygulama hiç bir şekilde kişisel verilenizi saklamaz ve bütün veriler MEB’in kendi sunucularına gönderilir. Öğrenci girişi yapılmasının tek sebebi notların otomatik alınmasıdır.

Özellikle öğrencilerde bulunması gereken bir program.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Dönem Sonu Ortalam Hesaplama Uygulaması İndir – E-Okul Ortalama Hesaplama İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir