Türkçe Sanal CD / DVD Oluşturma Programı – Alcohol 120% İndir Download Yükle

Sanal cd sürücüsü oluşturma programı, sanal dvd sürücüsü oluşturma programı, CD/DVD yeri sürücüsü oluşturma programı, daemon tools tarzı program indir.


Sanal cd sürücüsü oluşturma programı, sanal dvd sürücüsü oluşturma programı, CD/DVD yeri sürücüsü oluşturma programı, daemon tools tarzı program indir.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8

Alcohol 120% ile 31 adede kadar bilgisayarınızda sanal CD/DVD sürücüler oluşturabilirsiniz. Elinizde bulunan büyük boyutlu bir program ya da oyunları CD/DVD’ler üzerinden oynamak yerine sanal CD/DVD sürücüler üzerinden çalıştırabilirsiniz. Bu sayede CD/DVD’lerin sürekli çalışmasının vereceği yıpranmanın önüne geçmiş olursunuz. Kopya korumalı CD’leri bile sabit diske yazdırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın çalıştırılması hakkında kısa bilgi:

Kalıp Yapma Sihirbazını çalıştırdığınızda CD/DVD-ROM/RAM’a takmış olduğunuz oyun/program CD’lerini happy wheels demo hemen görerek işleme başlar. Daha sonra kalıp dosyasının saklanacağı konumu ve kalıp biçimini seçebilirsiniz. Başlat tuşuna bastığınızda yedekleme işlemi başlatılıp, kalıp dosyası oluşturulur. Oluşturulan kalıp dosyasına farenin sağ tuşuyla tıklayın. Açılan pencereden ‘sanal sürücüye gönder’ menüsüne tıkladığınızda sürücü üzerindeki programın/oyunun kurulumu başlatılır ve sanal sürücü üzerinden bunları çalıştırabilirsiniz.

Kalıp Yazma Sihirbazıyla bilgisayarda bulunan herhangi bir kalıp dosyasını (MDS, BWT, BST, ISO gibi) CD/DVD’lere yazabilirsiniz.

Kopyalama Sihirbazıyla CD/DVD’leri kopyalayabilirsiniz.
Silme Sihirbazıyla varolan sanal sürücüleri silebilirsiniz.
Bilgisayarda bulunan tüm kalıp dosyalarını (MDS, BWT, BST, CCD, IS2, CUE, CDI, PDI, NRG, ISO gibi) açabilirsiniz.

Alcohol 120

Programın seçenekler sekmesine girdiğinizde çeşitli ince ayarlamaları da yapabilirsiniz. Seçenekler > Sanal sürücü kısmından sanal sürücü adedini belirleyebilirsiniz. Yine ayrıca sürücü harfleri sekmesinden sürücü harflerini de değiştirebilirsiniz.

Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 39$’dır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Sanal CD / DVD Oluşturma Programı – Alcohol 120% İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir