Aksiyon Dolu Savaş Oyunu İndir – I Am Weapon Demo İndir Download Yükle Bedava

Aksiyon oyunları sevenler için harika bir savaş oyunu olan I Am Weapon oyunu kule savunma oyunu tarzında bir oyun. Tıpkı kule savunma oyunlarında bulunan elementlerin bazılarına bu oyunda da sahipsiniz. Bol aksiyonlu bir savaş oyunu olan I Am Weapon, shooter tarzında güzel bir oyundur.


Bol Aksiyonlu Savaş Oyunu

Aksiyon oyunları sevenler için harika bir savaş oyunu olan I Am Weapon oyunu kule savunma oyunu tarzında bir oyun. Tıpkı kule savunma oyunlarında bulunan elementlerin bazılarına bu oyunda da sahipsiniz. Bol aksiyonlu bir savaş oyunu olan I Am Weapon, shooter tarzında güzel bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kabuslarla dolu bir dünya kahramanımızı korkutuyor ve aynı zamanda büyüleyen, gizemli ve şaşırtıcı çevre ile karşılaşıyor. Gerçek dünya yasaları burada geçerli değil. Burada kesinlikle yalnız ve ortaya çıkarması gereken pek çok sırlar var… Ve sizi sürekli birileri izliyor düşüncesi çok sinir bozucu.Kabuslarla dolu bir dünyada ve kendinizi kurtarmak için tek şansın anılar olduğun bir yerde ne yapardınız ?

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 488 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

I Am Weapon’da rüyalar diyarı gerçekliğe meydan okumaktadır ve gerek fiziksel şartlar gerekse de karşımıza çıkan yaratıklar gerçekliği sorgulamamıza neden olmaktıdır.  Kahramanımız gerçek dünyaya dönebilmek için anılarını hayatı pahasına korumalıdır ve geleceğini garanti altına almalıdır.

I Am Weapon’da karşımıza çıkan uçuk tasarımlara sahip yaratıkları yok ediyoruz, özel yeteneklerimizi kullanarak bu yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz ve birçok farklı ve heyecan verici silahı kullanabiliyoruz. Oyunda kahramanımızı yukarıdan kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dört yanımızdan saldıran yaratıklara karşı kendimizi savunuyoruz. Üzerimize akın akın gelen yaratıklara karşı ise savunma mekanizmaları inşa edebiliyoruz ve stratejik kararlarla oyunu daha da eğlenceli hale getirebiliyoruz.

I am weapon

I Am Weapon’da birçok farklı özel yetenek kahramanımızın hizmetine sunulmakta. Ateş gücümüzü ve verdiğimiz hasarı arttıran yeteneklerin yanında zamanı yavaşlatma gibi yetenekler oyunu oldukça zengin ve renkli yapıyor. Oyunda kullandığımız silahlar için birçok farklı mühimmat seçeneği de sunularak oynanışta çeşitlilik yaratılıyor.

I Am Weapon’da karşılaşacağımız düşmanlar da özel tasarımlara ve farklı yeteneklere sahip, bu nedenle oyun esnasında karşılaştığımız düşmana göre taktiğimizi belirlemeliyiz. Oyunda farklı oyun modları, çizgi roman tarzında hikaye akışı ve özel müzikler de yer almakta.

Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 8/7/Vista/XP
  • İşlemci: 2.0 GHz Intel Pentium işlemci veya eşdeğeri AMD Athlon işlemci
  • Bellek: 1GB
  • Grafik: PixelShader 2.0 ile 512 MB ​​DirectX 9.0c uyumlu ya da daha iyi ekran kartı
  • DirectX ®: 9.0c
  • Sabit Disk: boş alan 650MB
  • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

I Am Weapon VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Aksiyon Dolu Savaş Oyunu İndir – I Am Weapon Demo İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir