Adobe Flash Player Uninstaller

Windows dan flash player kaldırma programı, Macintosh dan flash player kaldırma programı, adobe flash player silme programı, flash player ı bilgisayardan kaldırma programı.


Windows dan flash player kaldırma programı, Macintosh dan flash player kaldırma programı, adobe flash player silme programı, flash player ı bilgisayardan kaldırma programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 795 KB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Adobe Flash Player yazılımının Windows ve Macintosh işletim sistemlerinde kurulu olan sürümlerini kaldırmanızı sağlayan araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her iki işletim sistemini desteklediği gibi mevcut tüm internet tarayıcılara da destek vermektedir.

Sisteminize kurmuş olduğunuz Flash Player yazılımları zaman zaman sorunlara yol açabilmektedir.

Adobe Flash Player

Bu durumda gerek internet üzerindeki gerekse bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz flash desteği isteyen videoları izlerken de sorun yaşanabilmektedir.
Bu durumun nedeni yükleme sırasında dosyaların eksik kopyalanması ya da kullanım sırasında gerekli dosyaların hasar görmesidir.

Bu araçla sisteminize kurulu olan sorunlu Flash Player yazılımını kolayca kaldırmanız amaçlanmaktadır. Tabii ki daha sonra Adobe Flash Player yazılımının uygun sürümünü yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

Yazılımı kullanabilmeniz için yapmanız gereken; indirmiş olduğunuz dosyaya tıklayıp çalıştırmak ve aradından istediğiniz dili seçerek “uninstall” butonuna basmaktır. Bu sayede sisteminizde kurulu olan tüm Flash Player yazılımları temiz biçimde kaldırılmış olacaktır.

Yazılımın Desteklediği Tarayıcılar
İnternet Explorer
Opera
Mozilla/Firefox
Safari
Netscape
CompuServeSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Adobe Flash Player Uninstaller”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir