Açık Öğretim Ortaokulu Yılsonu Başarı Puanı Hesaplama Programı – YBP Hesaplama Programı 2013 İndir Download Yükle Bedava

Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri için geliştirilen bu YBP Hesaplama Programı sayesinde öğrenciler yıl sonunda başarı puanlarını daha kolay bir şekilde hesaplayabilecekler. Yıl sonu başarı puanı hesaplama programını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.


Açık Öğretim Ortaokulları İçin YBP Hesaplama Program

Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri için geliştirilen bu YBP Hesaplama Programı sayesinde öğrenciler yıl sonunda başarı puanlarını daha kolay bir şekilde hesaplayabilecekler. Yıl sonu başarı puanı hesaplama programını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 296 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2013
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Açık Öğretim Ortaokulu başarı puanını hesaplamak çok zahmetli ve karma karışık bir durum olduğu için bu program geliştirilmiştir. Yılsonu başarı puanını çok kolay bir şekilde hesaplamanızı sağlayan bu program size sadece sınav notlarınızı girmenizi bırakıyor. Sınav notlarnızı girip hesap deyince program size yıl sonu başarı puanınızı hesaplıyor.

YBP Hesaplama Programı 2013

Program gayet sade ve ihtiyacı kolayca karşılayan bir yapıya sahiptir. Program arayüzünde sadece ihtiyaç duyabileceğiniz kısayollar yer alıyor. Bu sayede gereksiz menüler ve tuşlarla boğuşmanız önleniyor ve pratik bir kullanım sunuluyor. Program çalışma esnasında sisteminize ek yük getirmemekte ve hızlı bir şekilde puan hesaplama işlemini gerçekleştirebilmekte. Programı çalıştırabilmek için herhangi bir kurulum gerekmemesi ve sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturulmaması da sisteminizin yavaşlamaması açısından büyük bir artı.

Eğer açık öğretim ortaokul yılsonu başarı puanınızı hesaplamak için kolay bir yol arıyorsanız YBP Hesaplama Programı’nı kesinlikle denemelisiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Açık Öğretim Ortaokulu Yılsonu Başarı Puanı Hesaplama Programı – YBP Hesaplama Programı 2013 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir