32bit Windows İçin Sistem ve Donanım Bilgisi Programı İndir – AIDA32 İndir Download Yükle Bedava

32 bit işletim sistemli Windows bilgisayarların sistem bilgisini görüntülemek için AIDA32 isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Sistem bilgisinin yanı sıra diagnostic ve benchamrking programı da olan AIDA32 , anakartınız ve diğer donanımlarınız hakkında bilgiler verir.


Core Temp İle İşlemci Sıcaklığını Görün

32 bit işletim sistemli Windows bilgisayarların sistem bilgisini görüntülemek için AIDA32 isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Sistem bilgisinin yanı sıra diagnostic ve benchamrking programı da olan AIDA32 , anakartınız ve diğer donanımlarınız hakkında bilgiler verir.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi:  WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT

Bilgisayarda yüklü bulunan Windows bileşenler hakkında bilgi sunmanın yanı sıra, işlemci, sabit disk, CD/DVD ROM, AGP/PCI/PCI Express yuvaları, klavye, fare, yazıcı, ağ kartı gibi donanımlar hakkında detaylı bilgi veren yazılımı, kullandıkları sistem hakkında bilgi edinmek isteyenlere ve deneyimli kullanıcılar çok beğenicek.

AIDA32

Kurulum gerektirmeyen uygulama ekranda gösterdiği bilgileri HTML, CSV ve XML formatlarında bir doküman haline de getirebiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “32bit Windows İçin Sistem ve Donanım Bilgisi Programı İndir – AIDA32 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir